Вітаємо на сторінці Комунального закладу «Заклад дошкільної освіти №59 Вінницької міської ради»

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти № 59 Вінницької міської ради» — це ясла-садок для дітей віком від 2 до 6(7) років. Заклад працює за 12-ти годинним режимом: з 7.30 до 19.30.

В умовах воєнного стану КЗ «ЗДО № 59 ВМР»  з 01.03 по 08.11.2022 року працював дистанційно, детальніше тут…

В закладі функціонує 12 груп:

2 групи — для дітей 3-го року життя, 1 з них інклюзивна

3 групи — для дітей 4-го року життя

3 групи — для дітей 5-го року життя , 1 з них інклюзивна, 1 — логопедична,

4 групи — для дітей 6(7)-го року життя, 1 з них логопедична

ЛІТОПИС НАШОГО САДКА

В далекому 1976 році на старому пустирі був закладений перший камінець садочка «Вишенька». З того часу почався літопис нашого закладу дошкільної освіти, який, сподіваємось, буде продовжуватись століттями. За рік будівництво завершилося і керівництво заводу Радіотехнічної апаратури відкрило дитячий заклад, який вирішив всі питання щодо влаштування дітей працівників заводу. В 1993 році садочок був переданий до комунальної власності управління освіти Вінницької міської ради. Від того нічого не змінилось в житті дітей. Вони мають все для гармонійного виховання і розквіту таланту. В закладі виросло не одне покоління, а наша «Вишенька» не старіє. Вона стає ще привабливішою, ще кращою. З кожним роком заклад розкриває нові і нові таланти своїх вихованців. В садочку працюють педагоги високої професійної компетенції і тому є надія, що в його стінах виросте достойна зміна в незалежній Україні. Наші вихователі — ентузіасти і мрійники, люди високого покликання, які поставили і виконують завдання виховання сучасної особистості. Незважаючи на свій молодий вік колектив має неабиякий досвід, тому що загальний педагогічний стаж складає 590 років. Щоранку з нетерпінням чекає колектив закладу на своїх маленьких вихованців, аби подарувати їм свою турботу та тепло сердець.

21030, М. ВІННИЦЯ,

ВУЛ. ПОЛІТЕХНІЧНА, 16,