Дистанційна освіта

Кольоровий Баннер Початок Навчального року в Україні. Повернення до Школи! 1 вересня День знань

На жаль, сучасні умови життя диктують нам нові правила. Початок повномасштабної війни вплинув на всіх без винятку. Найбільше потерпають від неї наші діти. Вони, по суті, втратили можливість реалізувати своє право на освіту в комфортних умовах. Враховуючи реалії, освітній процес трансформується в онлайн-формат. Для тих, хто перебуває в безпечних місяцях та має доступ до інтернету, ми педагоги, пропонуємо  вам  цікаві та захоплюючі онлай-заняття, а також пізнавально-розважальні заняття, ігрові вправи та завдання, а ще веселі руханки і все це у відеоформаті!

Долучайтеся до наших онлай-зустрічей, виконуйте завдання, беріть участь в іграх разом з дитиною. Зараз як ніколи важливо, аби ми разом об’єднали свої зусилля, налагодили співпрацю і діяли злагоджено.

Долучайтесь до нашої сторінки у Facebook

kisspng-facebook-inc-logo-computer-icons-like-button-facebook-icon-5aba7ea6e2a1c9.4691877415221715589283-removebg-preview

Відвідавши наші дошки на порталі  PADLET, ви знайдете усю необхідну інформацію для гармонійного розвитку ваших малят. padlet_hi_res

Вони поділені на окремі категорії, що відповідають потребам та віку дітей:

• МАЛЮКИ (для дітей раннього дошкільного віку)
  • НЕПОСИДИ (для дітей молодшого дошкільного віку)
  • ГРАЙЛИКИ (для дітей середнього дошкільного віку)
  • ЧОМУЧКИ (для дітей старшого дошкільного віку)
  • ЩЕБЕТУНЧИКИ (для дітей, що потребують корекції мовлення)

Також ви можете отримати дистанційну підтримку від наших спеціалістів:

4            5            ЛЕТ

А ще, ви можете використовувати матеріали розміщені на сайті МОН: