Вітаємо вас на сторінці

Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №59 Вінницької міської ради»Doc1 (9)

В далекому 1976 році на старому пустирі був закладений перший камінець садочка «Вишенька». З того часу почався літопис нашого закладу дошкільної освіти, який, сподіваємось, буде продовжуватись століттями. Через рік будівництво завершилося і керівництво заводу Радіотехнічної апаратури відкрило дитячий заклад, який вирішив всі питання щодо влаштування дітей заводчан. В 1993 році садочок був переданий до комунальної власності управління освіти Вінницької міської ради. Від того нічого не змінилось в житті дітей. Вони мають все для гармонійного виховання і розквіту таланту. В закладі виросло не одне покоління, а наша «Вишенька» не старіє. Вона стає ще привабливішою, ще кращою. З кожним роком заклад розкриває нові і нові таланти своїх вихованців. В садочку працюють педагоги високої професійної компетенції і тому є надія, що в його стінах виросте достойна зміна в незалежній Україні. Наші вихователі — ентузіасти і мрійники, люди високого покликання, які поставили і виконують завдання виховання сучасної особистості. Незважаючи на свій молодий вік колектив має неабиякий досвід, тому що загальний педагогічний стаж складає 590 років. Кожного ранку з нетерпінням чекає колектив закладу на своїх маленьких вихованців, щоб подарувати їм свою майстерність та тепло сердець.

21030, М. ВІННИЦЯ,

ВУЛ. ВОЇНІВ ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, 16,